Daugiau nei 27 metus veikianti UAB „Elmoris“ – didžiausia Baltijos šalyse užsukamųjų metalinių dangtelių gamintoja, taip pat teikianti skardos lakavimo ir litografijos paslaugas.

 

Mūsų misija

Padėti užtikrinti pasauliui maisto įvairovę tvariose pakuotėse ištisus metus.

Mūsų vizija

Tapti užsukamųjų metalinių dangtelių gamintojų etalonu.

Mūsų vertybės

Klientas, kokybė, komanda.

Gamyba

Naudojame patikimą vokišką ir anglišką įrangą, geriausių Vakarų Europos tiekėjų žaliavas, taikome geros gamybos praktiką, todėl klientams galime pasiūlyti kokybiškiausius produktus, pagaminamus per trumpiausią laiką. Mūsų štampavimo linijų greičiai – nuo 15 000 iki 69 000 dangtelių per valandą, o lakavimo ir litografijos linijų našumas – iki 7 000 lapų per valandą. Pirmaisiais įmonės veiklos metais pagaminome 3,4 mln. dangtelių per metus, o 2022 m. per mėnesį galime pagaminti ir 121 mln. Nuolat tobuliname įrangą ir gamybos procesus, todėl gamybos apimtys tik didėja.

1998 m. galvojau: jei per metus pagaminsime 10 mln. dangtelių – viskas bus puiku. 2017 m. 75 mln. dangtelių pagaminome per vieną mėnesį, o galime pagaminti ir 100 mln.

Įmonės savininkas Gintaras Klovas

Strateginiai uždaviniai

veiklos kryptys
diagram 7

Nustatyti klientų poreikius, juos prognozuoti ir maksimaliai tenkinti

diagram 6

Vykdyti gamybą nuolat rūpinantis aplinkos apsauga

diagram 8

Tobulinti gamybos technologijas

diagram 5

Sistemingai kelti visų lygių darbuotojų kvalifikaciją

BRCGS 5

Nuolat tobulinti integruotą kokybės ir aplinkos vadybos sistemą pagal ISO 9001, ISO 14001 ir BRCGS standartų reikalavimus

Produkcija

Gaminame ir parduodame įvairių diametrų (nuo 38 iki 100 mm), spalvų ir dizainų (mūsų kurtų ar kliento pageidaujamų) užsukamuosius metalinius dangtelius, su saugos mygtuku ar be jo, skirtus sterilizacijos arba pasterizacijos procesams. Gamindami naudojame platų žaliavų asortimentą: įvairaus storio, pločio ir ilgio skardą, daugybės rūšių matinį ar blizgų laką, skirtą liestis su maistu ar pramoninėmis medžiagomis, BPA-NI laką, daugiau nei 2300 „Pantone“ spalvų maisto pakuotėms skirtų dažų ir neribotą spalvų skaičių viename dizaine.

„PVC-free“

Nuo 2015 m. gaminame inovatyvius ir ekologiškus „PVC-free“ dangtelius, kurių dalelių migracija iš hermetiko į produktą yra gerokai mažesnė nei standartinių dangtelių. Jie tinkami užsukti produktams, skirtiems patiems jautriausiems vartotojams. Siūlome rinktis iš trijų diametrų, atsižvelgdami į klientų poreikį ateityje planuojame asortimentą plėsti. 

Kokybė

Visa mūsų produkcija atitinka aukščiausius ES reikalavimus, tai užtikrina visą parą 7 dienas per savaitę dirbantys kokybės kontrolės specialistai. Kokybės kontrolę atliekame kiekviename gamybos žingsnyje: tikriname kiekvieną gautų žaliavų partiją, laką prieš lakuodami ir nulakuotą skardą, atspausdintus litografijos piešinius, išštampuotus dangtelius. Visą produkciją tikrina įmonėje įdiegta automatizuota „Vision“ sistema, patikrą papildomai atlieka ir mūsų specialistai. Tyrimus atliekame vidinėje laboratorijoje, tai pat papildomai savo produkciją periodiškai tiriame Šveicarijos akredituotoje laboratorijoje, kad būtume tikri, jog mūsų gaminami dangteliai yra saugūs ir atitinka visus naujausius ES reikalavimus.

Inovacijos

Plečiantis įmonei ir didėjant gamybinių įrenginių skaičiui, kartu didėjo ir techninių plėtros projektų skaičius bei remonto darbų ir atsarginių detalių poreikis. Įmonės Technikos skyrius kuria ir diegia naujus bei tobulina jau įdiegtus techninius sprendimus. Juos sėkmingai įgyvendinus didėja gamybinės įrangos našumas, gerinama produkcijos kokybė ir mažinamos gamybos išlaidos. Projektuojame, gaminame naują įrangą, atliekame visus jos įdiegimo žingsnius, gaminame atsargines detales, plečiame produkcijos asortimentą, rengiame techninės plėtros projektus.

Klientai

Įmonės gyvavimo pradžioje produkciją tiekėme Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkoms, 1998 m. pradėjome eksportuoti į rytines regiono šalis, vėliau eksporto šalių žemėlapis plėtėsi ir šiuo metu esame lyderė Baltijos ir viena lyderiaujančių dangtelių gamintojų Šiaurės Europos šalyse. Šiandien 93 proc. savo produkcijos eksportuojame į 50 pasaulio šalių. Ne tik gaminame ir parduodame, bet ir palaikome ryšį su klientu bei rūpinamės savo produkcija iki jai pasiekiant galutinį vartotoją.

Darbuotojai

1997 m. įmonėje dirbo vos 2 darbuotojai, šiandien mūsų komandą sudaro jau per 245 specialistų. Sudarome sąlygas kilti karjeros laiptais – dauguma padalinių vadovų įmonėje pradėjo dirbti asistentais ir padėjėjais, o šiandien jie vadovauja savo komandoms. Kartu ne tik dirbame, bet ir mokomės, keliame kvalifikaciją, švenčiame mažas ir dideles šventes, leidžiame laisvalaikį, sportuojame kasmetiniuose sporto turnyruose. Kolektyvui išaugus, nuo 2010 m. organizuojame „Elmoriadą“ – kasmetinę tradicinę šventę, suburiančią, vienijančią ir stiprinančią komandą. Rūpinamės darbuotojų patogumu: įrengėme poilsio zonas, kuriame komfortišką ir draugišką aplinką. Esame socialiai atsakingi – visi kartu aukojame labdaringoms organizacijoms.

Sertifikatai

Įmonei suteikti EN ISO 9001, EN ISO 14001 (2008 m.) ir BRCGS (2013 m.) sertifikatai. Šie sertifikatai klientams garantuoja, kad produkcijos saugumą ir kokybę stebime visuose procesuose – nuo žaliavų pasirinkimo iki produktų pristatymo klientams. 

Aplinkosauga

frogRūpinamės aplinka: gamybai naudojame ekologiškas žaliavas, vykdome taršos prevenciją, racionaliai ir taupiai naudojame gamtinius ir energetinius išteklius. Visada ieškome lakų ir dažų, kurių sudėtyje būtų kuo mažiau aplinkai kenksmingų medžiagų. Įdiegę „PVC-free“ dangtelių gamybos liniją, ne tik siūlome klientams ekologišką produktą, bet ir tausojame gamtą, nes gamyboje naudojant „PVC-free“ granuliatą į atmosferą visiškai neišmetama kenksmingų medžiagų. Gamyboje pradėjome naudoti „Low energy“ UV dažus, dėl to ateityje tokios pačios kokybės produktui pagaminti sunaudosime net 10 kartų mažiau elektros energijos.

LEAN

2016 m. įmonėje pradėjome diegti LEAN sistemą, kuriančią nuolatinio tobulėjimo kultūrą. Į visus įmonės procesus įtraukiame visus darbuotojus, efektyviname įmonės veiklą – atliekame tuos pačius darbus mažesnėmis sąnaudomis.

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma