UAB „ELMORIS“ – 25 METAI

2021-03-06

Kovo 6-ąją UAB „Elmoris“ minėjo veiklos 25-metį.

„Šį gimtadienį pasitinkame oficialiai baigtuose statyti „Elmorio“ namuose – naujutėlėje gamykloje. Jei prisimintume tą kovo 6-ąją prieš 25-erius metus ir pažvelgtume, koks „Elmoris“ yra šiandien, pokytis ir pažanga tikrai priblokštų. Pavyzdžiui, veiklos pradžioje per metus pagamindavome apie 3,7 mln. dangtelių, o štai 2021 m. vasarį – per vieną mėnesį! – pagaminome net 102,4 mln. Skaičiai kalba patys už save! – pasakoja generalinis direktorius Gintaras Klovas. – Anuomet dangtelius gaminome mažo našumo viena štampavimo linija, o šiandien mūsų gamykloje visą parą netyla skardos karpymo, lakavimo, spaudos ir dangtelių štampavimo linijos. Visais šiais pasiekimais džiaugiamės kartu su visa „Elmorio“ komanda.“

20210308 080406 3Nors pandemija ir šalyje paskelbtas karantinas neleido visiems darbuotojams susiburti švęsti kartu, gimtadienį sutikome pasipuošę, su muzika ir saldėsiais. Darbuotojų laukė šventinės dovanėlės, jie savo ruožtu įmonei rašė sveikinimus ir linkėjo ilgų bei sėkmingų metų:

  •  25-eri metai augimo, tobulėjimo, ėjimo pirmyn ir kilimo aukštyn! Dėl komandinio darbo esame stiprūs, konkurencingi ir žinomi. Linkiu, kad komanda tik stiprėtų, klientų ratas didėtų, o „Elmorio“ pavadinimas skambėtų vis garsiau!

  •  Linkiu, kad garsiai išsakytos svajonės išsipildytų, o tyliai užsibrėžti tikslai būtų pasiekti.

  •  Linkiu milžiniško augimo! Po gamyklą kiekviename kontinente.

  •   Linkiu sulaukti ir 125 metų!

  •  Be galo malonu dirbti pastoviai augančioje ir vietoje nestovinčioje įmonėje. Linkiu ir toliau augti bei nesustoti.

  •  Linkiu išlaikyti tokią stiprią ir šaunią komandą kaip dabar!

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma