PRADĖJOME DIEGTI AUTOMATINIO PAKAVIMO SISTEMĄ

2023-08-30

2023 m. vasarą pradėjome diegti užsukamųjų metalinių dangtelių pakavimo automatizavimo sistemą. Ji apims visą dangtelių pakavimo procesą: kartoninės dėžės sulankstymą, transportavimą iki gamybos įrenginio, pripildytos dėžės transportavimą iki pakavimo zonos, dėžių rikiavimą ant padėklo, padėklo paruošimą perduoti į sandėlį ir transportavimą iki sandėliavimo vietos.

Pirminę projekto idėją aptarėme su automatizavimo sprendimų įmonėmis iš įvairių Europos šalių, tačiau galiausiai rankomis sukirtome su profesionaliu paslaugos teikėju, pasiūliusiu įdomiausių sprendinių, savo inovatyvumu žengiančiu šios industrijos srities priešakyje.

Generalinis direktorius Mantas Krugelis tikina, kad pakavimo proceso automatizavimas yra didelis šuolis į priekį: „Visų pirma, tai suteiks galimybę tobulėti darbuotojams, jų darbai kurs didesnę vertę, sumažės galimų žmogaus klaidų tikimybė. Techninės priežiūros specialistai įgis naujos patirties, tobulins žinias ir didins kvalifikaciją prižiūrėdami gan sudėtingą ir modernią įrangą. Ne tik tenkiname klientų poreikius, bet ir žengiame koja kojon su moderniausiomis technologijomis.“

„Neslėpsiu, net mūsų įmonėje buvo skeptiškai nusiteikusių kolegų, kurie abejojo, ar įmanoma automatizuoti visą pakavimo procesą, – atvirauja techninės priežiūros vadovas Edvardas Vysockis. – Tačiau visos abejonės sklaidosi – šiandien moderni įranga jau pradėta montuoti gamybos cecho sandėliavimo zonoje ir visi pripažįsta, kad šis vaizdas įspūdingas. O darbai dar tik prasidėjo!“

Planuojame metų sandūroje baigti montuoti visą automatinės pakavimo sistemos įrangą, pradėti mokyti darbuotojus ir 2024 m. atversti naują įmonės istorijos lapą – pradėti pirmą visiškai automatizuoto gamybos proceso etapą.

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma