Plečiame „PVC-free“ dangtelių pasiūlą

2022-11-06

Tvarumo ir aplinkosaugos aspektai tampa vis svarbesni ne tik kasdieniame gyvenime, bet ir įmonių veikloje. Vis daugiau verslų supranta, kad ekologiški sprendimai ir verslo rodikliai nėra vienas kitam prieštaraujantys dalykai. Pastebima didėjanti vartotojų įtaka ir išaugę lūkesčiai dėl gaminio kilmės ir gamybos – jie vis geriau supranta aplinkosaugos ir tvarumo svarbą.

Tvarumas – ne tik skambus žodis ir „Elmorio“ veikloje, todėl nuo 2017 m. gaminame „PVC-free“ dangtelius ir plečiame jų pasiūlą. Rinkai jau siūlome išskirtinį asortimento produktą – 53 mm diametro inovatyvius „PVC-free“ dangtelius. Nuo šiol gaminame ir pasaulio rinkoms įsigyti siūlome keturių dydžių ekologiškus dangtelius: minėto 53 mm, taip pat 63, 66 ir 82 mm diametro. 

„PVC-free“ dangteliai yra ypač saugūs ir ekologiški. Jie gaminami vietoj PVC ir jam reikalingo minkštiklio naudojant termoplastiką (TPE), dėl to dalelių migracija iš hermetiko į produktą yra gerokai mažesnė nei norma, leistina pagal galiojantį Europos Sąjungos Komisijos reglamentą Nr. 10/2011, ir jie tinkami užsukti maisto produktus, skirtus patiems jautriausiems vartotojams. Be to, naudojamas granuliatas gamybos ir utilizacijos procesuose neišskiria aplinkai kenksmingų medžiagų.

 Pirmieji 53 mm diametro „PVC-free“ dangtelius išbandė Italijos gamintojai, užsukantys populiarų pomidorų padažą.

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma