DALYVAVOME PARODOJE „INTERPACK 2023“

2023-05-11

2023 m. gegužės 4–10 d. dalyvavome vienoje didžiausių ir svarbiausių pasaulyje pakavimo įrenginių, priemonių, medžiagų ir technologijų parodų „Interpack“ Vokietijoje. Džiaugiamės galėję pasauliui pristatyti savo produkciją, užmegzti itin svarbių ryšių su partneriais ir potencialiais klientais iš viso pasaulio, aptarti ateities perspektyvas, susipažinti su pakavimo pramonės naujovėmis.

„Labai džiugu, kad susitikome su partneriais „Berlin Packaging“ ir „Barilla“ iš Italijos, taip pat partneriais iš Šri Lankos, Libano ir daugelio kitų šalių. Mūsų stendą aplankė potencialūs partneriai iš Indijos, Kolumbijos, Peru, Venesuelos, Argentinos, Egipto, Čekijos, Pakistano, Maroko, Meksikos ir kitur. Toks dėmesys suteikia daug galimybių naujiems bendradarbiavimo projektams“, – teigia UAB „Elmoris“ generalinis direktorius Mantas Krugelis.

Parodoje tvyrojo puiki nuotaika, bendraujant su parodos dalyviais susidarė įspūdis, kad pasaulio pramonė labai ilgai laukė, kol po šešerių metų galės susitikti ir pabendrauti gyvai.

„Jeigu neturėjote progos su mumis pabendrauti parodoje, kviečiame mums rašyti, skambinti ir atvykti pasisvečiuoti į mūsų naują gamyklą Vilniuje! – kviečia komercijos vadovas Audrius Švedas. – Lietuvos sostinė Vilnius švenčia 700 metų jubiliejų. Kada, jei ne dabar, puiki proga čia apsilankyti?“

Parodoje dalyvavo 2807 įmonės (iš jų – 9 Lietuvos), joje apsilankė apie 143 000 lankytojų.

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma