UAB „Elmoris“ – 20 metų

2016-03-06

Kovo 6-oji „Elmoryje“ ypatinga diena – švenčiame įmonės gimtadienį. Šiemet proga dar didesnė – džiaugiamės jau 20-uoju „Elmorio“ pavasariu!

Gamykloje surengtoje šventėje darbuotojus sveikino įmonės įkūrėjas ir generalinis direktorius Gintaras Klovas, apibendrinęs įmonės nueitą kelią – nuo vienos kiniškos linijos ir 2 darbuotojų iki visą parą dirbančios gamyklos su daugiau nei 200 darbuotojų, įgytais tarptautiniais ISO ir BRC sertifikatais.

 „Apžvelgęs šiuos 20 metų, galiu tik džiaugtis svariais mūsų pasiekimais, darniu ir draugišku kolektyvu. Viską pasiekėme tik dirbdami petys petin, todėl ši įmonė – tai kiekvienas mūsų ir visi drauge“, – komandos svarbą pabrėžė Gintaras Klovas.

Buvo padėkota 20 ilgiausiai įmonėje dirbančių ir labiausiai jai nusipelniusių darbuotojų. Savo ruožtu darbuotojai pasidalijo prisiminimais, kaip įmonė atrodė veiklos pradžioje, kaip ji plėtėsi ir augo.

„Viską sukūrėme savo rankomis. Pirmąsias linijas komplektavome patys, dėliojome iš atskirų  dalių kaip mozaiką, pritaikėme savo reikmėms. Patys kūrėme, klydome ir mokėmės iš savo klaidų. Tai suteikė keleriopos naudos: sutaupėme ir galėjome investuoti į vis geresnę įrangą, o kartu sukaupėme neįkainojamos patirties“, – prisiminė Technikos inovacijų skyriaus vadovas Aleksandr Komisarov, įmonėje dirbantis nuo pat jos įkūrimo.

Generalinis direktorius Gintaras Klovas palinkėjo „Elmoriui“ ir jo komandai nemažinti tempo – eiti tobulėjimo keliu, atrasti ir kurti, dalytis sukaupta patirtimi ir žiniomis. „O svarbiausia, – pabrėžė jis, – niekada neužmiršti, kad ilgai išlieka tik tie darbai, kurie yra pasiekti nenusižengiant žmogiškosioms vertybėms. Tad tęskime darbus ir tobulėkime, kad po vienerių, penkerių ar dešimties metų galėtume džiaugtis padarę geriausia, ką galime, ir kryptingai einantys tik pirmyn.“

Rašykite mums

Susisiekite su kompetentingais mūsų specialistais ir aptarkite visus jums rūpimus klausimus

užklausos forma